Yazdırma YÖNETİMİ

A’dan Z’ye Dökümantasyon

Baskı Yönetimi

Yönetilen Baskı Hizmetleri Önde gelen bir BT ve İş Danışmanlığı Firması olan Gartner tarafından tanımlandığı gibi:

Tanım: Bir şirketin belge çıktısını belirli hedeflere optimize etmek veya yönetmek için harici bir sağlayıcı tarafından sunulan hizmetlerdir.

  • Genel Masrafları Sürüş Altına Alma
  • Verimliliği ve Verimliliği Artırmak
  • İdari Yüklerin Azaltılması
  • Çok Fonksiyonlu Cihazların ve Yazıcı Filosu Yönetimi

Elektroser, büyük çok fonksiyonlu yazıcı filolarının verimli tedarik edilmesi, kurulumu, teslimatı ve yönetimi konusunda uzmanlaşmış ve Türkiyede bulunan en büyük bağımsız yönetilen baskı hizmetleri sağlayıcısıdır. Son 30 yılda Hükümet, Eğitim ve Özel Sektörün her düzeyinde çok sayıda sözleşme yaptık. Bu hizmetlerin bir sonucu olarak, hem kamu hem de özel sektör müşterilerine en iyi değeri vermek için çok verimli modeller geliştirdik.

Daha İyi Yönetilen Baskı Hizmetleri

Maliyet Kontrolü ve Şeffaflık

Printer Sayaç, kağıt kesme ve “follow me” gibi yazılım çözümleri ile, tüm yazdırma, tarama ve kopyalama işleri, hem kullanıcı hem de cihaz düzeyinde izlenebilir ve böylece, ekipman filosu üzerinde tam kontrol ve baskı ile ilgili maliyetlerin şeffaflığı sağlanabilir.

Ana Bileşenler

Mevcut baskı cihazı altyapısının ve maliyetlerin değerlendirilmesi.
Tekrar hizalama ve / veya kaldırma önerisi ve Anlaşması.
Genel yedek donanım seçimi.
Yeni ve mevcut donanım için servis, parça, malzeme tedariki devam etmek.
Sözleşmenin ömrü boyunca daha fazla verimlilik ve üretkenlik kazancı elde etmek için ekipman kullanımının izlenmesi ve ölçülmesi. Müşteri memnuniyetini artırmak ve müşterilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için öneriler ve düzenlemeler yapılmıştır.
Mevcut Müşteri Sonuçları:

Metodoloji ve Hedefler

Her bir tesisin ve mevcut ekipman karışımının kapsamlı bir değerlendirmesinden sonra, cihazların daha verimli bir şekilde yerleştirilmesi ile mevcut ve öngörülen baskı hacmini tatmin edecek bir plan oluşturulur. Genel olarak, hedef, yüksek maliyetli masaüstü yazıcı baskılarını düşük maliyetli çok fonksiyonlu baskılara taşımaktır. Başarının sırrı, Gartner’ın “10 metrelik kural” ında, yani tüm masaüstü yazıcıların% 85’ini ortadan kaldırmak için kullanıcıların 15 adımda ulaşabileceği mevcut (ve ek) çok fonksiyonlu cihazların yerleştirilmesidir.

Hizmet Kapsamı

Hizmetler, daha düşük maliyetli cihazların lehine yüksek maliyetli baskı cihazlarının kaldırılması kadar basit olabilir veya mevcut çoklu satıcı ürün filosu için servis sorumluluğunu üstlenmek kadar karmaşık olabilir.

Maliyet Kontrolü ve Şeffaflık

Printer Sayaç, kağıt kesme ve “follow me” gibi yazılım çözümleri ile, tüm yazdırma, tarama ve kopyalama işleri, hem kullanıcı hem de cihaz düzeyinde izlenebilir ve böylece, ekipman filosu üzerinde tam kontrol ve baskı ile ilgili maliyetlerin şeffaflığı sağlanabilir.

Yönetilen Baskı ile başarılı olmak için:

Baskının daha iyi mali ve çevresel yönetimi bazı değişiklikler yapılmaksızın sağlanamaz. Yönetilen baskının başarılı olması için, organizasyonun tüm seviyeleri finansal, verimlilik ve çevresel hedeflerle uyumlu olmalıdır. En iyi yönetilen baskı programları, kurum içindeki kilit bölümler arasında taahhüt ve işbirliği olduğunda ortaya çıkar; BT en önemli unsurlardan biridir.

Satışlarla bağlantı kurmak veya baskı yönetimi veya yönetilen baskı hizmetleri hakkında daha fazla bilgi talep etmek için tıklayın.