Gizlilik Politikası

Açıklama
Kişisel Bilgilerin Gizliliği Elektroser Büro Makineleri, San. ve Tic. Ltd. Şti. için önemlidir. Kişisel Bilgilerin sorumluluk sahibi bir şekilde, yalnızca müşterilerimize mal ve / veya hizmet sunmak için gerekli olduğu ölçüde toplanması, kullanılmasını sağlarız.

Kişisel Bilgiler Neleri Kapsar
Kişisel Bilgileri Koruma, tanımlanan Kişisel Bilgiler, tanımlanabilir bir kişi hakkında bilgi anlamına gelir, ancak bir kuruluşun çalışanının ad, unvan veya işletme adresi veya telefon numarası dahil değildir.

Gizlilik İlkeleri – Hangi Bilgileri Topluyoruz ve Nasıl Kullanıyoruz?
Gizliliğinizi korumak için, PIPEDA’da tanımlanan adil bilgi uygulamaları prensiplerini benimsemek politikamızdır.

Web sitemizin bazı sayfalarında, ürün veya hizmet sipariş edebilir, istekte bulunabilir ve bildirim ve bilgi almak için kayıt yaptırabilirsiniz. Toplanan kişisel bilgiler türleri arasında isim, irtibat, fatura bilgileri ve işlem bilgileri yer alabilir. Sizden gelecekteki iletişimlerimizi kendinize göre yapmak ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek için, bize profesyonel ilgi alanlarınızla, ürünlerimizle ilgili deneyiminizle ve daha ayrıntılı iletişim tercihleri hakkında bilgi vermenizi isteyebiliriz. Kişisel Bilgilerinizi bize vermeyi seçerek, Gizlilik Politikasında belirtilen ilkelere uygun olarak kullanımına izin vermiş olursunuz. 18 yaşın altındaysanız, ebeveyninizin veya vasinin onayını almadan veya yürürlükteki yasayla aksi belirtilmedikçe herhangi bir Kişisel Bilgi vermemelisiniz.

Elektroser, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve size daha iyi hizmet sunmak için verdiğiniz bilgileri kullanır. Bilgilerinizi bir işlemi tamamlamanıza, size geri bildirimde bulunmamıza, sizi hizmet ve fayda sağlamak üzere güncellemenize ve web sitemizin sayfalarını kişiselleştirmenize yardımcı olmak için kullanıyoruz.

Zaman zaman, bilgilerinizi piyasa araştırması için, sizinle iletişim kurmak için ya da özellikle ilgi çekici olacağını düşündüğümüz pazarlama bilgilerini sunmak için kullanabiliriz. Bu tür doğrudan pazarlama veya pazar araştırması temaslarını almayı tercih etmeyebilirsiniz. İstenilen irtibatları almadan önce, katılabilmeniz için izninize başvurulacaktır.

Paylaşımlar
Bu Gizlilik Politikasında belirtilmedikçe veya kanunen izin verildiği veya izin verdiği durumlar haricinde, Kişisel Bilgilerinizi önceden izin almaksızın satmaz, aktaramaz veya ifşa etmiyoruz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar
Web sitemiz diğer web sitelerine veya internet kaynaklarına bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılardan birine tıkladığınızda, başka bir web sitesiyle veya internet kaynağıyla iletişime geçiyorsunuz demektir. Elektroser, bu diğer internet sitelerinin veya internet kaynaklarının kontrolü ya da kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesi ile ilgili herhangi bir sorumluluk ve yükümlü değildir.

Hakkınızdaki Kişisel Bilgilerin nasıl toplandığını ve kullanıldığını öğrenmek için bu web sitelerinin içerdiği gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

Güvenlik
Elektroser, bilgilerinizin güvenliğini sağlamayı taahhüt eder. Yetkisiz erişimi veya ifşayı önlemek, veri doğruluğunu korumak ve bilginin uygun şekilde kullanılmasını sağlamak için çevrimiçi olarak topladığımız bilgileri korumak ve güvence altına almak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetsel prosedürleri yerine getirdik.

Sorular ve Endişeler
Gizlilik Politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen aşağıdaki yollardan herhangi biriyle bizimle iletişime geçin:

Sorunuzu / endişenizi bu web sitesinde bulunan “bize ulaşın” bağlantısını kullanarak gönderin.

Elektroser Büro Makineleri, San. ve Tic. Ltd. Şti.