Güvenli, Mobil Uyumlu, Yönetimi Kolay, iş Hedeflerinizi Destekleyen, Düşük Maliyetli ve Sürdürülebilir olmasını ister miydiniz?”Döküman oluşturma ortamınızı nasıl tasarlardınız?Her baskı ortamı farklıdır. Kurumların ihtiyaçlarına göre iş ve çevre koşullarını anlamak, doğruları sormak ve baskı faaliyetlerinizdeki en kök problemleri ortaya çıkarmak için zaman ayırırız. Baskı endüstrisinin uzmanları olarak, verilerinizi analiz etmek ve etkili, gerçeklere dayalı baskı stratejisi oluşturmanıza yardımcı oluruz. Aklınızdaki öncelikleri, işinize özel durumları ihlal etmeden, size uygun, en iyi çözümlerle yatırımınızdan en yüksek verimi elde etmenizi taahhüt ederiz. Kullanıcılarınızın eğilimlerini geliştirme odaklı sistemlerimiz, yani baskı faaliyetlerinin kontrolü bir yazılım değildir. Kullanıcılarınız eylemlerinin etkileri konusunda eğitilerek hızlı ve kolay çözümlerle tanıştırılır. Ölçülebilir pozitif sonuçlar getiridiğinde herkes memnun kalacaktır.

Baskı faaliyetleri işinizin hedeflerine destek olmalı, sizden zaman, iş gücü ve kaynak eksiltmemelidir.

Baskı faaliyetlerinizin verimliği için öncelikli olarak Kullanıcı Davranışları, Cihazlar ve Belgeler dikkate alınarak size en uygun ve esnek ortamı oluştururuz.

Kurumların %90’ı baskı gidelerini bilmemekte ve kontrol edememektedir.

Baskı yönetimi sistemlerimiz, kullanıcı eylemlerini direkt olarak kısıtlamadan, eğiterek, alışkanlıkları değiştirmek üzerine kurulmuştur.

Baskı faaliyetlerin kontrol altına alınması, güvenliğinin sağlanması ve ISO 27002 gibi başlıca ulalararası belge güvenliği normalarına uyudurulması için uyguladığımız aşamalar

Baskı Yönetimi İş Süreci

Her baskı ortamı farklıdır. Kurumların ihtiyaçlarına göre iş ve çevre koşullarını anlamak, doğruları sormak ve baskı faaliyetlerinizdeki en kök problemleri ortaya çıkarmak için ayrılan zamandır.

Eylem

Baskı endüstrisinin uzmanları olarak, verilerinizi analiz etmek ve etkili gerçeklere dayalı baskı stratejisi oluşturmanıza yardımcı oluruz. Aklınızdaki öncelikleri ihlal etmeden, size uygun en iyi çözümlerle yatırımınızdan en yüksek verimi elde etmenizi taahhüt ederiz.

Değişim

Baskı faaliyetlerinin kontrolü bir yazılım değildir. Kullanıcılarınız oynadıkları yeni roller ile farkı yaratır. Kullanıcılarınızın eylemlerinin etkileri konusunda eğitilerek hızlı ve kolay çözümlerle tanıştırılır. Ölçülebilir pozitif sonuçlar gelmeye başladığında değişim tadına varın.