Döküman Güvenliği Elektroser Yazdırma Yönetimi Sistemlerinde Standart Gelir Döküman Güvenliğinizin Temelleri Hizmetlerimizin tümü keşif ile başlar ve cihazların değil, insanların değişimini yönetebilmek önceliklidir. İnsanlar kendilerine kolaylık sağlamak veya yaptıkları bir işin sonucunu göstermek için çıktı alırlar.  Her iki durumda da temel iş gereklilikleri göz ardı edilmeden, kolay bir yolla baskı hacmi azaltılabilir. İhtiyaçlarınız ve iş hedefleriniz için en iyi eylem planını birlikte keşfedelim.

 Çok noktadan güvenli baskı alma, iş akışınız hakkında veri toplama ve baskı kontrolü çözümleri

Cihazlar baskı yapmaz, insanlar yapar! Her Elektroser çözümü , basit, güvenli ve esnek bir deneyim sunarken, kullanıcıları baskı seçenekleri hakkında daha dikkatli hale getirmek için tasarlanmıştır. Sektörün domine eden teknolojilerimiz ve baskı uzmanlığımız ile, çeşitli sanayi ve sektörlerde müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.

Ölçülemeyen birşey geliştirilemez

Cihazlar , kullanıcılar , belgeler , statü , kullanım , maliyet , tarih , eğilimler hakkında kapsamlı raporlamalar yapabileceğiniz tümleşik bir yapıdadır. Verileriniz analitik veriye dönüştürülerek kapsamlı planlamalarla akışınızı optimize edersiniz.

Stratejik planlama, yürütme, optimize etme ve esnek servisler

Elektroser sizinle aynı taraftadır. Öncü teknolojiler ve ilgili servislerindeki uzmanlığımız, baskı maliyetlerini ve israfı azaltmanıza, cihazları ve belgelerin güvenliğini sağlamanıza, kapsamlı veri yakalama ve sorumluluk alan baskı kültürünü yaygınlaştırmanıza yardımcı olacaktır .

NEDEN ELEKTROSER?

İşinizin ve personelinizin eğilimlerini belirleyin.

İşinize özel durumları gözden geçirin.

İş akışınızdaki gizli fırsatları ortaya çıkarın.

Proje ve hedeflerinizi yönetmede yeni araçlar elde edin.

İş ve çalışan eğilimlerini belirleyin

Çoklu ortam desteği alın

İş süreçlerini tam zamanlamayla takip edin.

Aradığınız bilgiye hemen ulaşın