Herşey Dahil Baskı Ortamları

Copy Kit

Baskı Düzenlerindeki Gerçek:

İşletmelerin çoğunluğu baskı, toner, parça ve bakım ücretlerini her basılı sayfanın maliyetine dâhil eden bir “Herşey Dahil” baskı planını tercih ediyor. Çoğu işletme bu modeli neden tercih ediyor? 

“Herşey Dahil” Planının Faydaları

Maliyetlerinizi anlayın – aylık kullanım raporları alın
Servis ve bakım masrafları için endişelenmeyi bırakın
Toner kartuşlarının stoklamasını durdurun.
Cihaz ömrünü yenileme garantileri ile uzatın
Bakım Kitlerine kaynak ayırmayın
Sermayenizi çekin ve bir masraf olarak yazın

“Herşey Dahil” planı tam olarak nedir?

Plan kapsamında, ağa bağlı her yazıcı veya çok fonksiyonlu cihazlar ile yapılan baskıları kontrolünüze uyarlayan özelleştirilmiş aylık raporlar alırsınız.

Toner kartuşlarını ödemezsiniz
Servis çağrıları için ücret ödemezsiniz.
Bakım Kitleri için ücret ödemezsiniz.
Kontrol etmenize gerek yok – (bunu almış mıyız?)

Ekipmanın sahibi kimdir?

Cihazların tümü veya bir kısmı size ait olabilir. Biz de ait olabilir. Elektroser filonuzu satın alabilir ve sermayeyi “hepsi bir arada” plana tabi tutabilir. Karöaşık işleri devrederek büyük bir baş ağrısından kurtulabilirsiniz.

Plan ne zaman uygulanmalıdır?

İşletmenizdeki yazıcı parkurunda herhangi bir sisteme sahip değilseniz muhtemelen ihtiyacınız olan yazıcı sayısının üç katı kadarına sahipsiniz demektir. İdeal olarak, filonuz Print Transfer inisiyatifinin bir parçası olarak azaltıldıktan sonra, “hepsi bir arada” planı gerçekleştirilmelidir. Lütfen Print Transfer sayfasını gözden geçirin.

Ne kadar tasarruf edebilirsiniz?

Bu plana geçtiğiniz varsayıldığında, büyük olasılıkla beş yıldan daha uzun süre başka bir yazıcı satın almanız gerekmez. Bu tasarrufların yanı sıra maliyetleri % 40’a kadar azaltmak mümkün olacaktır

Nasıl başlarsınız?

Bir Baskı Ortamı projesi yürütmediğinizi farz edersek, yazıcılarınızı bulup izleyerek başlayın. Ücretsiz yazılımımızı buradan indirin. Tamamen güvenlidir ve hatta bazı yüksek güvenlikli hükümet ve hastane müşterileri tarafından kullanılmaktadır. Toplam güvenlik için size kendi sunucunuza kurabileceğiniz yazılımlar sağlayabiliriz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşletmenizin veya kurumunuzun büyüklüğüne bağlı olarak danışman hizmetlerine ihtiyacınız olabilir. Elektroser size servis sağlayabilir veya birkaç öneride bulunabilir.

All In One Print 1
Tasarruf İmkanı

Bu plana geçtiğiniz varsayıldığında, büyük olasılıkla beş yıldan daha uzun süre başka bir yazıcı satın almanız gerekmez. Bu tasarrufların yanı sıra maliyetleri % 40’a kadar azaltmak mümkün olacaktır